Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CONGRESUL NAŢIONAL

Camera Deputaţilor

http://www.camara.gov.br

Senatul Federal

http://www.senado.gov.br



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Federativa a Braziliei

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BEREA Cristinel-Gabriel Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
5 BÎCA Iulian-Mihail Senator PNL din data de 11.05.2021
6 BUICU Corneliu-Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
7 BUMB Sorin-Ioan Senator PNL din data de 11.05.2021
8 CSEKE Attila-Zoltan Senator UDMR din data de 11.05.2021
9 DUMITRU Florian-Emil Deputat PNL din data de 11.05.2021
10 FEODOROV Lucian Deputat AUR din data de 11.05.2021
11 GÎDEI Laurenţiu-Viorel Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 HORGA Maria-Gabriela Deputat PNL din data de 11.05.2021
13 MIRCEA Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
14 MITREA Dumitrina Deputat AUR din data de 11.05.2021
15 PRIOTEASA Ion Senator PSD din data de 11.05.2021
16 PUIU Ovidiu Senator PSD din data de 11.05.2021
17 ŞERBAN Ciprian-Constantin Deputat PSD din data de 11.05.2021
18 STOICA Bogdan-Alin Deputat Minorități din data de 11.05.2021
19 VECERDI Cristina-Agnes Deputat PNL din data de 11.05.2021
20 ZOB Alexandru-Robert Senator USR PLUS din data de 11.05.2021




Go to top