Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

Camera Deputaţilor

http://www.psp.cz

Senat

http://www.senat.cz



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Cehia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 APOSTOL Alin-Gabriel Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
5 BLAGA Daniel-Codruţ Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
6 CAZAN Laurenţiu-Nicolae Deputat PNL din data de 11.05.2021
7 LUNGOCI Dumitru-Lucian Deputat PSD din data de 11.05.2021
8 MARŞALIC Jaro Norbert Deputat PNL din data de 11.05.2021
9 MERKA F. Adrian-Miroslav Deputat Minorități din data de 11.05.2021
10 PECINGINĂ Gheorghe Deputat PNL din data de 11.05.2021
11 PEŢA-ŞTEFĂNESCU Eliza-Mădălina Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 POLAK Tudor Deputat PNL din data de 11.05.2021
13 POPICA Eduard-Andrei Deputat PSD din data de 11.05.2021
14 POTECĂ Vasilică Senator PNL din data de 11.05.2021
15 ŞLINCU Dan-Constantin Deputat PSD din data de 11.05.2021
16 STANCU Paul Deputat PSD din data de 11.05.2021
17 SUCIU Sebastian-Ilie Deputat AUR din data de 11.05.2021
18 TANASĂ Dan Deputat AUR din data de 11.05.2021
19 TOMA Ilie Deputat PSD din data de 11.05.2021
20 VELA Ion Marcel Senator PNL din data de 11.05.2021




Go to top