Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

Seim

http://www.sejm.gov.pl

Senat

http://www.senat.gov.pl



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Polonia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ACATRINEI Dorel-Gheorghe Deputat AUR din data de 11.05.2021
5 ANISIE Monica-Cristina Senator PNL din data de 11.05.2021
6 APOSTOL Alin-Gabriel Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
7 BARBU Costel Deputat PNL din data de 11.05.2021
8 BEJINARIU A. Eugen Deputat PSD din data de 11.05.2021
9 BOTEZ Mihai-Cătălin Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
10 CÎTEA Vasile Deputat PSD din data de 11.05.2021
11 CSEKE Attila-Zoltan Senator UDMR din data de 11.05.2021
12 GHIŢĂ Daniel-Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
13 HUMELNICU Marius Senator PSD din data de 11.05.2021
14 IONESCU George Deputat PNL din data de 11.05.2021
15 NĂCUŢĂ Sorin Deputat PNL din data de 11.05.2021
16 PĂLĂRIE Ștefan Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
17 POLAK Tudor Deputat PNL din data de 11.05.2021
18 SCARLAT George Senator PNL din data de 11.05.2021
19 TĂNĂSESCU Alina-Elena Deputat PSD din data de 11.05.2021
20 TOADER Bogdan-Andrei Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top