Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.stortinget.no

Grupul parlamentar de prietenie cu Norvegia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BODOG Florian-Dorel Senator PSD din data de 26.04.2017
5 BOTEZ Mihai-Cătălin Deputat USR din data de 26.04.2017
6 BULACU Romulus Senator PNL din data de 26.04.2017
7 BULAI Iulian Deputat USR din data de 26.04.2017
8 BUMB Sorin-Ioan Deputat PNL din data de 26.04.2017
9 DOBRICĂ Ionela Viorela Deputat PSD din data de 26.04.2017
10 FIFOR Mihai-Viorel Senator PSD din data de 26.04.2017
11 HOLBAN Georgeta-Carmen Deputat PSD din data de 26.04.2017
12 IANCU Gh. Iulian Deputat PSD din data de 26.04.2017
13 NOSA I. Iuliu Deputat PSD din data de 26.04.2017
14 OPREA Ştefan-Radu Senator PSD din data de 14.11.2018
15 OTEŞANU Daniela Deputat PSD din data de 26.04.2017
16 SCHELEAN-ŞOMFELEAN Valeria-Diana Deputat PNL din data de 26.04.2017
17 TUROS Lóránd Senator UDMR din data de 26.04.2017
18 VASILE Daniel Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
19 VASILESCU Lia-Olguţa Deputat PSD din data de 26.04.2017




Go to top