Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.parlamento.it

Camera Deputaţilor

http://www.camera.it/

Senatul Republicii

http://senato.htm



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Italia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 CHESNOIU Adrian-Ionuţ Deputat PSD din data de 11.05.2021
5 CSÉP Éva-Andrea Deputat UDMR din data de 11.05.2021
6 CUPŞA Ioan Deputat PNL din data de 11.05.2021
7 DANCĂ Ionel Deputat PNL din data de 11.05.2021
8 DEHELEAN Silviu Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
9 DUMITRACHE Ileana Cristina Deputat PSD din data de 11.05.2021
10 ENACHI Raisa Deputat AUR din data de 11.05.2021
11 MAZILU Liviu-Lucian Senator PSD din data de 11.05.2021
12 NASSAR N. Rodica Deputat PSD din data de 11.05.2021
13 PANAIT Radu Deputat USR PLUS din data de 11.05.2021
14 PETCU Toma-Florin Senator PNL din data de 11.05.2021
15 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 11.05.2021
16 RĂDUCANU Sebastian Senator PSD din data de 11.05.2021
17 SPĂTARU Elena-Simona Senator USR PLUS din data de 11.05.2021
18 STAN V. Ioan Senator PSD din data de 11.05.2021
19 ŢAPU NAZARE Eugen Senator PNL din data de 11.05.2021
20 TUDORACHE Daniel Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top