Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Biroul Permanent

Sample avatar Group
CÎȚU Florin-Vasile

Preşedinte
din 26.11.2021

grup PNL

Sample avatar Group
CAZANCIUC Robert-Marius

Vicepreşedinte
din 23.11.2021

grup PSD

Sample avatar Group
STĂNESCU Paul

Vicepreşedinte
din 23.11.2021

grup PSD

Sample avatar Group
GORGHIU Alina-Ştefania

Vicepreşedinte
din 22.12.2020

grup PNL

Sample avatar Group
NEAGU Nicolae

Vicepreşedinte
din 01.09.2021

grup PNL

Sample avatar Group
MOCIOALCĂ Ion

Secretar
din 23.11.2021

grup PSD

Sample avatar Group
PÎRVULESCU Eugen

Secretar
din 22.12.2020

grup PNL

Sample avatar Group
IVAN Dan

Secretar
din 22.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
LAVRIC Sorin

Secretar
din 22.12.2020

grup AUR

Sample avatar Group
DUNCA Marius-Alexandru

Chestor
din 23.11.2021

grup PSD

Sample avatar Group
ŢAPU NAZARE Eugen

Chestor
din 01.09.2021

grup PNL

Sample avatar Group
VLAD Sergiu Cosmin

Chestor
din 22.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
LÁSZLÓ Attila

Chestor
din 22.12.2020

grup UDMR


Comunicate de presă

Contact

  
Go to top