Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia parlamentară specială pentru controlul activităţii Serviciului de Informaţii Externe

Sample avatar Group
WEBER Mihai

Preşedinte
din 14.12.2021

grup PSD

Sample avatar Group
STROE Felix

Vicepreşedinte
din 17.02.2021

grup PSD

Sample avatar Group
BADIU Georgel

Membru
din 22.06.2022

grup AUR

Sample avatar Group
FĂLCOI Nicu

Membru
din 17.02.2021

grup USR

Sample avatar Group
TUROS Lóránd

Membru
din 17.02.2021

grup UDMR

Sample avatar Group
VOICULESCU Liviu-Dumitru

Membru
din 17.02.2021

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

  
Tel.:
Fax:
Email:sie@cdep.ro
Go to top