Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Petru-Şerban MIHĂILESCU

Senator ales în Circumscripţia electorală nr. 36 Teleorman
în data de -, validat în data de -
Formaţiunea politică: - Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 31.07.1990 15.10.1992
Camera Deputaţilor 22.11.1996 10.12.2000
Camera Deputaţilor 11.12.2000 12.12.2004
Camera Deputaţilor 13.12.2004 29.06.2005
Senat 13.12.2004 14.12.2008
Senat 15.12.2008 18.12.2012
Senat 19.12.2012 01.09.2016
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top