Data naşterii: 15.12.1947
Locul naşterii: Ocna Mures,Alba
  Mihail HĂRDĂU
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.13 Cluj,colegiul 1,
în data de 30.11.2008 validat la data de 19.12.2008 prin Hotarârea Senatului 68/2008

 
Formaţiunea politică: sigla Partidul Democrat Liberal
Grupul parlamentar: sigla Grupul Parlamentar al Partidului Democrat Liberal








Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Senat15 Dec 200818 Dec 2012







Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top
IP