Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Laurenţiu CHIRVĂSUŢĂ

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.18 Galaţi,colegiul 1,
în data de 30.11.2008 validat la data de 19.12.2008 prin Hotarârea Senatului 68/2008
Formaţiunea politică: Uniunea Naţională pentru Progresul României Grupul parlamentar: Grupul Parlamentar Progresist
Biroul permanent:
Biroul Permanent Vicepreşedinte, de la data de 04.09.2012
Comisii permanente:
Comisia pentru privatizare şi administrarea activelor statului Membru, de la data de 19.12.2008
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Senat 15.12.2008 18.12.2012
Camera Deputaţilor 19.12.2012 19.12.2016
Istoric Biroul permanent:
Biroul Permanent Vicepreşedinte, de la data de 01.02.2012 până la data de 03.09.2012
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru drepturile omului, culte şi minorităţi Membru, de la data de 08.03.2010 până la data de 10.03.2010
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top