Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Tudor UDRIŞTOIU

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.17 Dolj,colegiul 2,
în data de 30.11.2008 validat la data de 19.12.2008 prin Hotarârea Senatului 68/2008
Formaţiunea politică: Independent Grupul parlamentar: Grupul Parlamentar al Partidului Democrat Liberal (Membru afiliat)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru sănătate publică Membru, de la data de 03.03.2011
Comisia pentru afaceri europene Secretar, de la data de 02.03.2011
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 15.12.2008 18.12.2012
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru sănătate publică Secretar, de la data de 19.12.2008 până la data de 02.03.2011
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top