Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Diana IOVANOVICI-ŞOŞOACĂ

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.24 Iaşi
în data de 06.12.2020, validat în data de 21.12.2020
Formaţiunea politică: Independent Senatori neafiliați
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 21.12.2020 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări Membru, de la data de 22.12.2020 până la data de 14.02.2021
Comisia pentru cercetarea abuzurilor, combaterea corupției și petiții Preşedinte, de la data de 22.12.2020 până la data de 14.02.2021
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top