Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru sănătate publică

LÁSZLÓ Attila

Preşedinte
din 22.12.2016
grup UDMR

DIACONESCU M. Renică

Vicepreşedinte
din 05.01.2017
grup PSD

ORȚAN Ovidiu-Florin

Secretar
din 19.12.2018
grup PSD

ARCAN Emilia

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

BODOG Florian-Dorel

Membru
din 01.02.2018
grup PSD

BOTNARIU Emanuel-Gabriel

Membru
din 22.12.2016
grup Senatori fără apartenenţă la grupurile parlamentare

DĂNĂILĂ Leon

Membru
din 22.12.2016
grup PNL

DUMITRESCU Iulian

Membru
din 24.09.2018
grup PNL

SIBINESCU Ionuț

Membru
din 19.12.2018
grup ALDE

STOCHECI Cristina-Mariana

Membru
din 05.01.2017
grup PSD

WIENER Adrian

Membru
din 22.12.2016
grup USR


Go to top