Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia parlamentară a revoluţionarilor din Decembrie 1989

Sample avatar Group
FĂLCOI Nicu

Preşedinte
din 14.12.2021

grup USR

Sample avatar Group
DOGARIU Eugen

Vicepreşedinte
din 17.02.2021

grup PSD

Sample avatar Group
PĂUNESCU Silviu-Titus

Secretar
din 17.02.2021

grup AUR

Sample avatar Group
OSTAFICIUC Marius-Eugen

Membru
din 11.05.2021

grup PSD

Sample avatar Group
SOLOMON Adrian

Membru
din 14.12.2021

grup PSD

Sample avatar Group
TRIFAN Raoul-Adrian

Membru
din 17.02.2021

grup USR

Sample avatar Group
BENEDEK Zacharie

Membru
din 17.02.2021

grup UDMR

Sample avatar Group
MARŞALIC Jaro Norbert

Membru
din 17.02.2021

grup PNL

Sample avatar Group
ROMAN Florin-Claudiu

Membru
din 17.02.2021

grup PNL

Sample avatar Group
STATIVĂ Irinel Ioan

Membru
din 17.02.2021

grup PSD


Comunicate de presă

Contact

  
Tel.:
Fax:
Email: cprd1989@cdep.ro
Go to top