Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială

Sample avatar Group
ROTARU Ion

Preşedinte
din 08.12.2021

grup PSD

Sample avatar Group
FEJÉR L László-Ődőn

Vicepreşedinte
din 22.12.2020

grup UDMR

Sample avatar Group
GEORGESCU Laura

Secretar
din 14.02.2022

grup PSD

Sample avatar Group
BOB Virgil-Marius

Membru
din 02.02.2022

grup USR

Sample avatar Group
COSMA Dorinel

Membru
din 22.12.2020

grup AUR

Sample avatar Group
DARĂU Ambrozie-Irineu

Membru
din 23.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
GURAN Virgil

Membru
din 21.02.2022

grup PNL

Sample avatar Group
MUNTEAN Lucica Dina

Membru
din 22.12.2020

grup PNL

Sample avatar Group
OPRINOIU Aurel

Membru
din 15.06.2022

grup USR

Sample avatar Group
PĂLĂRIE Ștefan

Membru
din 08.12.2021

grup USR

Sample avatar Group
PISTRU Eusebiu-Manea

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
SBÎRNEA Liliana

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
VLAŞIN Sorin

Membru
din 14.02.2022

grup PSD


Comunicate de presă

Contact

  
Tel: 021 312 41 98
Fax: 021 315 89 28
E-mail: cmun@senat.ro
Go to top