Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Mihai-Ciprian ROGOJAN

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.26 Maramureş,colegiul 1,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Independent Grupul parlamentar: Grupul parlamentar Liberal Conservator (Membru afiliat)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru cultură şi media Membru, de la data de 24.11.2014
Comisia pentru afaceri europene Membru, de la data de 03.11.2015
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Australia Membru, de la data de 13.2.2013
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.2012 19.12.2016
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru cultură şi media Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 17.03.2014
Comisia pentru egalitatea de şanse Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 04.02.2015
Comisia pentru afaceri europene Membru, de la data de 04.02.2015 până la data de 15.09.2015
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Suedia Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 16.06.2014
Grupul parlamentar de prietenie cu Japonia Membru, de la data de 13.02.2013 până la data de 16.06.2014
Grupul parlamentar de prietenie cu Bolivia Vicepreşedinte, de la data de 13.02.2013 până la data de 16.06.2014
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top