Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Florina-Raluca PRESADĂ

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti,
în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016
Formaţiunea politică: Partidul "Uniunea Salvați România” Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al “Uniunii Salvaţi România” (Vicelider)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru administraţie publică Membru, de la data de 22.12.2016
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială Membru, de la data de 22.12.2016
Comisii comune:
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului privind elaborarea Codului administrativ Membru, de la data de 18.04.2018
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Elvetia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Malta Membru, de la data de 26.4.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Senat 21.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top