Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Florina-Raluca PRESADĂ

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti
în data de 11.12.2016, validat în data de 21.12.2016
Formaţiunea politică: Partidul "Uniunea Salvați România” Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al “Uniunii Salvaţi România”
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 21.12.2016 18.12.2020
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru administraţie publică Membru, de la data de 22.12.2016 până la data de 18.12.2020
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială Membru, de la data de 22.12.2016 până la data de 18.12.2020
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului privind elaborarea Codului administrativ Membru, de la data de 18.04.2018 până la data de 18.12.2020
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Elvetia Membru, de la data de 26.04.2017 până la data de 18.12.2020
Grupul parlamentar de prietenie cu Malta Membru, de la data de 26.04.2017 până la data de 18.12.2020
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top