Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Florian-Dorel BODOG

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.05 Bihor,colegiul 4,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Partidul Social Democrat Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru sănătate publică Secretar, de la data de 20.12.2012
Comisii comune:
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaților și Senatului pentru aderarea României la spațiul Schengen Membru, de la data de 18.07.2013
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Liban Vicepreşedinte, de la data de 16.6.2015
Grupul parlamentar de prietenie cu Elvetia Membru, de la data de 17.9.2013
Grupul parlamentar de prietenie cu Lituania Membru, de la data de 13.2.2013
Grupul parlamentar de prietenie cu Algeria Membru, de la data de 13.2.2013
Grupul parlamentar de prietenie cu Germania Membru, de la data de 7.2.2013
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Senat 19.12.2012 19.12.2016
Senat 21.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top