Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Valeriu TODIRAŞCU

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti,colegiul 12,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Independent Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal (Membru afiliat)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru sănătate publică Membru, de la data de 20.12.2012
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Mongolia Membru, de la data de 13.2.2013
Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea Membru, de la data de 13.2.2013
Grupul parlamentar de prietenie cu Polonia Membru, de la data de 13.2.2013
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.2012 19.12.2016
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top