Data naşterii: 21.09.1965
Locul naşterii: Braşov
  Marius NECULOIU
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.08 Braşov,colegiul 4,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012

 
Formaţiunea politică: sigla Partidul Naţional Liberal
Grupul parlamentar: sigla Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal

 Comisii permanente:
Comisia pentru sănătate publică - Membru, de la data de 14.4.2014




 Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea
- Membru, de la data de 13.2.2013
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Argentina
- Membru, de la data de 13.2.2013
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Italia
- Preşedinte, de la data de 13.2.2013
sigla Grupul parlamentar de prietenie cu Brazilia
- Membru, de la data de 13.2.2013



Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Senat19 Dec 201219 Dec 2016


Istoric Comisii permanente:
Comisia românilor de pretutindeni - Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 3.3.2014
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială - Membru, de la data de 3.3.2014 până la data de 13.4.2014
Comisia pentru învăţământ, ştiinţă, tineret şi sport - Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 17.3.2015





Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top
IP