Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Ștefan PĂLĂRIE

Senator ales în Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti
în data de 06.12.2020, validat în data de 21.12.2020
Formaţiunea politică: Partidul Libertate, Unitate și Solidaritate Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România (Vicelider)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială Membru, de la data de 08.12.2021
Comisia pentru învăţământ Secretar, de la data de 15.06.2022
Comisii comune:
Comisii speciale:
Comisii de anchetă:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Estonia Membru, de la data de 11.5.2021
Grupul parlamentar de prietenie cu Guineea Membru, de la data de 11.5.2021
Grupul parlamentar de prietenie cu Polonia Membru, de la data de 11.5.2021
Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea Membru, de la data de 11.5.2021
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 21.12.2020 dd.MM.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru muncă, familie şi protecţie socială Preşedinte, de la data de 22.12.2020 până la data de 07.12.2021
Comisia pentru învăţământ Membru, de la data de 22.12.2020 până la data de 14.06.2022
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Comisii anchetă:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top