Tipăreşte
Comisia pentru sănătate publică

LUCHIAN I. Ion

Preşedinte
grup PNL

POPA Florian

Vicepreşedinte
grup PSD

BODOG Florian-Dorel

Secretar
grup PSD

LÁSZLÓ Attila

Membru
grup UDMR

ICHIM Paul

Membru
grup PNL

DURUŢ Aurel

Membru
din 05.10.2015
grup PSD

BURLEA Marin

Membru
din 24.11.2014
grup PSD

NECULOIU Marius

Membru
din 14.04.2014
grup PNL

BUJOR Dumitru-Marcel

Membru
din 21.10.2013
grup PSD

ROTARU Ion

Membru
grup PSD

TODIRAŞCU Valeriu

Membru
grup PNL


Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top
IP